УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

АМКУ: вісті з регіонів

Житомирське обласне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувало ПП «Санітас», ТОВ «Компанія Валіс» і Спільне українсько-естонське підприємство ТОВ «Оптіма-Фарм, ЛТД» загалом на 80 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Як встановило Житомирське обласне відділення АМКУ, підприємства узгодили свої дії під час проведення обласними лікувальними закладами тендерів із закупівлі лікарських засобів. Підприємства визнали порушення та зобов’язалися сплатити штраф до Державного бюджету.

Також Житомирське обласне відділення АМКУ оштрафувало ПП «Санітас», ТОВ «Компанія Валіс» та ПП «Медісан» загалом на 24 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Суб’єкти господарювання узгодили свої дії під час проведення Обласним онкологічним диспансером тендера із закупівлі медичного обладнання. Підприємства визнали порушення та зобов’язалися сплатити штраф до Державного бюджету.

Київське обласне відділення АМКУ порушило справу щодо ТОВ «УФЕК «Фра-М», ТОВ «Фра-М», ЗАТ «Альба Україна», ТОВ «БаДМ» і СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» за ознаками антиконкурентних узгоджених дій, що могли призвести до спотворення результатів торгів. Оптові постачальники препаратів узгодили свої дії під час проведення Броварською центральною лікарнею торгів із закупівлі медикаментів. Розслідування у справі триває.

Крім того, Київське обласне відділення АМКУ оштрафувало КП Київської обласної ради «Київська обласна аптека» на 11 тис. грн. за зловживання монопольним становищем. Під час пандемії грипу аптекарська мережа за рахунок безпідставного підвищення торговельної надбавки необґрунтовано застосовувала різні ціни на лікарський засіб Арбідол, № 10, який закуповувався за однаковою ціною. Підприємство визнало порушення, припинило неправомірні дії та сплатило штраф до Державного бюджету.

Кримське відділення АМКУ оштрафувало Феодосійський науково-технічний кооператив «АТЕК» на 7 тис. грн. за зловживання монопольним становищем. Аптекарська мережа необґрунтовано підвищила ціни на лікарські засоби протигрипозної групи під час пандемії. Підприємство визнало порушення, у ході розгляду справи знизило ціни до економічно обґрунтованого рівня та сплатило штраф до Державного бюджету.

Київське міське відділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Фармацевтична компанія «Нова Аптека» на 10 тис. грн. за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення оманливої реклами. Встановлено, що підприємство поширювало у метрополітені інформацію такого змісту: «Нова аптека. Найнижчі ціни на ліки в Києві», — проте не мало жодних документів, які б підтверджували достовірність цих слів. ТОВ «Фармацевтична компанія «Нова Аптека» визнало порушення, припинило неправомірні дії та зобов’язалося сплатити штраф до Державного бюджету.

За матеріалами www.amc.gov.ua,
www.apteka.ua

Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги