УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

ЩОДО ПРОЕКТУ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ПОСТАНОВИ КМУ № 902

19 квітня на офіційному сайті Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України для публічного обговорення було розміщено проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2005 р. № 902» (Проект).
Нагадаємо, останні зміни у постанову КМУ № 902 були внесені постановою КМУ від 01.03.2010 р. № 261 (офіційно опублікована у газеті «Урядовий кур’єр» № 50 вiд 18.03.2010 р.).
Проект, яким пропонується затвердити нову редакцію Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, (Порядок) розроблено з метою внесення деяких уточнень.
Запропонований проект Порядку майже не відрізняється від чинної редакції (зі змінами). Передусім проект викладено з урахуванням зміни органу державного контролю якості (з Держлікінспекції на Держлікінспекцію МОЗ).
Також у проекті зазначено, що на територію України можуть ввозитися зареєстровані в Україні лікарські засоби за наявності виданого їх виробником сертифіката якості або сертифіката аналізу, який засвідчує відповідність лікарських засобів вимогам методів контролю якості, які додаються до реєстраційного посвідчення.
Крім того, пропонується встановити, що суб’єкт господарювання подає заяву щодо видачі висновку протягом 5 робочих днів після закінчення митного оформлення вантажу.
Також протягом 5 робочих днів після подання суб’єктом господарювання відповідної заяви, органами державного контролю проводяться перевірки вантажу на відповідність митній декларації, кількості лікарських засобів у кожній серії та здійснення візуального контролю кожної серії лікарських засобів.
Таким чином, державний контроль здійснюється у строк, що не перевищує 8 робочих днів після подання суб’єктом господарювання заяви про видачу висновку (якщо немає підстав для проведення лабораторного аналізу).
Зазначається, що забороняється обіг лікарських засобів, ввезених на територію України, без позитивного висновку органу державного контролю.
В проекті пропонується не включати до Порядку пункт щодо фінансування витрат, пов’язаних з відбором, доставкою та проведенням лабораторного аналізу зразків лікарських засобів.
за матеріалами:www.apteka.ua
Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги