УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

ЛАБОРАТОРІЮ ДЕРЖЛІКІНСПЕКЦІЇ МОЗ ВКЛЮЧЕНО ДО ПЕРЕЛІКУ ЛАБОРАТОРІЙ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ, ПРЕКВАЛІФІКОВАНИХ ВООЗ

16 квітня 2010 р. ДП «Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції» (далі — Центральна лабораторія) Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України внесено до Переліку лабораторій з контролю якості, прекваліфікованих ВООЗ.
Нині у цей Перелік внесено лабораторії Південно-Африканської Республіки, Сінгапуру, Марокко, Алжиру, Кенії, В’єтнаму, Індії, Канади, Франції, а також України: Центральна лабораторія і Лабораторія фармацевтичного аналізу ДП «Державний фармакологічний центр МОЗ України».
Інспектування українських лабораторій проведено у грудні 2009 р. інспекторами ВООЗ. Згідно з висновком експертів, Центральна лабораторія «розглядається такою, що працює на достатньому рівні відповідності рекомендаціям ВООЗ щодо Належної практики для Національних фармацевтичних контрольних лабораторій (GDLP)».
Включення Центральної лабораторії до Переліку лабораторій, кваліфікованих ВООЗ, — це визнання високого рівня вітчизняних спеціалістів, а також висока оцінка з боку міжнародних експертів.
за матеріалами:www.apteka.ua
Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги