УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

ПЕРСПЕКТИВИ ВВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ ПДВ НА ЛЗ

22 квітня в МОЗ України відбулася робоча нарада за участю заступників міністра охорони здоров’я Олександра Гудзенко та Світлани Буніної, а також представників професійних асоціацій, під час якої серед інших питань було розглянуто перспективи введення податку на додану вартість (ПДВ) на лікарські засоби (ЛЗ) в Україні.
Нагадаємо, що сьогодні згідно із ст. 5 Закону України «Про податок на додану вартість» до переліку операцій, що звільнені від оподаткування, віднесені поставки (у тому числі аптечними закладами) зареєстрованих та допущених до застосування в Україні ЛЗ та виробів медичного призначення за переліком, який щорічно визначається Кабінетом Міністрів України. Відкриваючи нараду, С. Буніна повідомила, що минулого тижня під час засідання в Міністерстві економіки України було озвучено інформацію щодо рекомендацій Світового банку стосовно скасування такої податкової пільги в Україні. Позиція МОЗ України щодо цієї проблеми полягає в наступному: погодитися з введенням пільгової ставки ПДВ – 10% на поставки ЛЗ та виробів медичного призначення за переліком, який щорічно визначається Кабінетом Міністрів України, з 2011 р. При цьому, за словами С. Буніної, доцільно також одночасно з введенням ПДВ на лікарські засоби запровадити і механізм відшкодування їх вартості для соціально незахищених верств населення.
О. Гудзенко підкреслив, що у багатьох країнах запроваджено ПДВ на ЛЗ і вироби медичного призначення. Що стосується можливого підвищення цін на ЛЗ заступник міністра охорони здоров’я зазначив, що з метою захисту прав соціально незахищених верств населення необхідно визначити перелік життєво необхідних лікарських засобів та запровадити відшкодування їх вартості певним категоріям населення.
за матеріалами:www.apteka.ua
Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги