УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ УТИЛІЗАЦІЇ ВАКЦИНИ ПІД ОСОБИСТИМ КОНТРОЛЕМ ГОЛОВНОГО САНІТАРНОГО ЛІКАРЯ УКРАЇНИ

21 квітня Геннадій Рожков, Головний державний санітарний лікар України, провів робочу нараду на підприємстві «Елга», де буде здійснено утилізацію вакцини від кору та краснухи. Він зазначив, що рішення щодо необхідності утилізації простроченої вакцини необхідно виконати у визначений термін та у повному обсязі.
Станом на 21.04.2010 р. санітарно- епідеміологічна служба у повному обсязі володіє інформацією щодо кількості, місцезнаходження і умов транспортування до місця утилізації залишків вакцини. Найближчими днями буде визначено термін утилізації.
Що стосується безпеки утилізації вакцини, Г. Рожков зазначив, що знищення вакцини ні в якому разі не може зашкодити ані людям, ані оточуючому середовищу — це набагато простіший і безпечніший процес, ніж, наприклад, утилізація пестицидів, котра фактично щодня здійснюється на згаданому підприємстві. «Я особисто контролюватиму процес утилізації і як Головний санітарний лікар гарантую його повне виконання і безпеку», — зазначив Г. Рожков.
ТОВ «Елга» функціонує у Сумській обл. з дозволу місцевих органів самоврядування з 2003 р. і має всі необхідні дозвільні документи на проведення утилізації небезпечних речовин, включаючи пестициди, прострочені препарати, непридатну косметику і парфуми тощо. Відповідна робота проводиться на цьому підприємстві постійно. На підприємстві використовується безпечний метод утилізації — пероліз (спалювання), який визнано у світі ефективним та безпечним для навколишнього середовища і людей, які проживають на прилеглих територіях. Підприємство має ліцензію Міністерства охорони навколишнього природного середовища. Попередньо на ТОВ «Елга» працювала робоча група, яка надала висновки щодо відповідності підприємства усім санітарно-епідеміологічним нормам та безпеки проведення утилізації вакцини на ньому. За висновками Національної академії медичних наук, Інституту гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзеєва, Інституту екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя функціонування установок підприємства та метод знищення лікарських засобів відповідають санітарно-епідеміологічним нормам і є безпечними для навколишнього середовища та населення.
за матеріалами:www.apteka.ua
Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги