УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

У вітчизняній фармакології відбулося чимало позитивних змін


15 вересня 2010 року, у м. Харкові відбулося урочисте відкриття VII Національного з'їзду фармацевтів України, у якому взяли учать Віце-прем'єр-міністр України Віктор Тихонов та Міністр охорони здоров'я України Зіновій Митник.

Привітання Президента України Віктора Януковича до учасників З'їзду з Днем фармацевтичного працівника зачитав Віктор Тихонов.

"Ваша діяльність є надзвичайно важливою для українського суспільства. Адже завдяки роботі фармацевтів вдається протистояти багатьом захворюванням та оберігати найцінніше - здоров'я та життя.

В основу реформ у медичній галузі, започаткованих владою, покладено створення всіх умов для забезпечення кожному, незалежно від соціального статусу і місця проживання, якісної та доступної медичної допомоги", - йдеться у вітальному слові Президента України.

Також урядовець зачитав вітальну адресу Прем'єр-міністра України Миколи Азарова та вручив почесні грамоти Кабінету Міністрів України кращим працівникам галузі.

"Узагальнюючи надбання вітчизняної фармації, ми можемо констатувати, що вона стала конкурентоспроможною на європейському ринку, а внутрішній ринок насичений широким асортиментом лікарських засобів", - йдеться у вітальній адресі Прем'єр-міністра України.

Віктор Тихонов, звертаючись до учасників зібрання, відзначив, що з часу останнього VІ Національного з'їзду у вітчизняній фармакології відбулося чимало позитивних змін.

"Перш за все, це зростання обсягів виробництва ліків, прийняття ряду нових законів, оновлення арсеналу вітчизняних лікарських засобів, розвиток і упорядкування аптечної мережі, реформи вищої фармацевтичної освіти та її адаптація до європейського освітнього простору, - наголосив Віце-прем'єр-міністр України. - Але ми добре розуміємо, що на сьогодні в галузі існує багато проблем. Зокрема, потребує подальшого вдосконалення законодавча база, недостатніми є фінансування науки, соціальний та правовий захист працівників, впровадження страхової медицини".

Урядовець висловив впевненість у результативності рішень, які фармацевти приймуть на З'їзді. 
Источник информации: Прес-служба МОЗ України
Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги