УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

Нардепи пропонують посилити відповідальність за медичну недбалість та фальсифікацію ліків

Народний депутат України Валерій Коновалюк (ПР) зареєстрував у парламенті два законопроекти щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів та посилення відповідальності медичних працівників.

Тексти документів оприлюднено на офіційному сайті Верховної Ради України.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів) спрямований на встановлення на законодавчому рівні визначення терміну «фальсифіковані лікарські засоби» та запровадження кримінальної та адміністративної відповідальності за виготовлення та реалізацію фальсифікованих лікарських засобів. Нардеп пропонує за умисне виготовлення, придбання або зберігання з метою збуту, а також - збут чи транспортування з метою збуту лікарських засобів, що напевно не відповідають вимогам законодавства, накладати штраф від п’ятиста до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів або позбавляти волі терміном до трьох років, з конфіскацією предметів фальсифікації.

Зареєстрованим законопроектом про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності медичних працівників)  запропоновано внести зміни до статті 140 КК, чим і запровадити кримінальну відповідальність не тільки у випадку, якщо неналежне виконання медичними чи фармацевтичними працівниками своїх обов’язків спричинило тяжкі наслідки для хворого, а і у випадку, коли це спричинило тілесні ушкодження середнього чи тяжкого ступеня.  

Також законопроект посилює відповідальність медичних працівників за неналежне виконання обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки взагалі або тяжкі наслідки для неповнолітнього.

Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги