УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

АМКУ посилив контроль на фармринку

В Антимопольному комітеті України створено робочу групу, яка здійснюватиме контроль за дотриманням учасниками фармацевтичного ринку вимог конкуренційного законодавства, повідомляє прес-служба комітету.
 
Завданням цієї робочої групи є вживання комплексних заходів, спрямованих на запобігання, виявлення та припинення порушень конкуренційного законодавства на ринках лікарських засобів на кожному етапі: від виробника чи імпортера – до споживачів.
Група працюватиме під керівництвом заступника голови комітету Рафаеля Кузьміна.
«Антимонопольний комітет залучатиме, окрім органів виконавчої влади, також правоохоронні органи. Будь-який сигнал про цінове збурення або про створення штучного дефіциту буде розглянуто по суті та кваліфіковано в межах повноважень, встановлених конкуренційним законодавством. Сподіваюся, що спільними зусиллями не буде допущено таких ганебних явищ, що мали місце у минулому та стосувалися економічно необґрунтованого зростання цін на ліки», – зазначив Рафаель Кузьмін.
Нагадаємо, 21 жовтня цього року комітет зобов’язав 16 основних оптових постачальників ліків утриматися від дій, що можуть призвести до економічно необґрунтованого підвищення цін на медикаменти або виникнення штучного дефіциту фармацевтичної і медичної продукції.  
Джерело: www.amc.gov.ua
Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги