УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

Фармпідприємства підтримали створення лікарської каси у Києві

Проект створення Муніципальної лікарняної каси в Києві дозволить забезпечити медикаментами громадян – членів каси – при стаціонарному лікуванні. 
Начальник управління охорони здоров’я КМДА Раїса Моісеєнко взяла участь у спільному засіданні Президії ради директорів підприємств, установ та організацій Києва, яка відбулась на ВАТ «Фармак». Учасникам засідання було представлено Проект створення Муніципальної лікарняної каси (МЛК) у столиці, який підтримали КМДА та міське Головне управління охорони здоров’я.
«Доцільність використання лікарняної каси як додаткового джерела фінансування при наданні медичної допомоги населенню підтверджує світовий досвід, скажімо, Польщі та Німеччини, а також – досвід регіонів України, який ми вивчали, – зазначила Раїса Моісеєнко, звертаючись до учасників засідання. – Основною цільовою групою, яка користується лікарняними касами, є саме працюючі люди, які зайняті на виробництві. Проект створення Муніципальної лікарняної каси в Києві дозволить забезпечити медикаментами громадян – членів каси – при стаціонарному лікуванні».
Згідно з даними щодо роботи лікарняних кас в Україні, 63% членів МЛК – населення, яке працює, 21% – пенсіонери. 78% коштів лікарняних кас використовують на закупівлю медикаментів для членів ЛК при стаціонарному лікуванні.
Наразі триває завершальний етап створення та запуску Муніципальної лікарняної каси у столиці, відкриваються рахунки у банківських установах, через які можна буде робити внески. Разовий членський внесок становить 10 грн, щомісячний – 30 гривень. Після сплати щомісячного внеску за три місяці член лікарняної каси зможе користуватися її послугами – отримувати медикаменти під час лікування у стаціонарі. У подальшому планується розширити цю послугу і на амбулаторне лікування. Окрім того, система експертної оцінки дозволить визначити якість та ефективність надання медичної допомоги члену МЛК.
Присутні на засіданні підприємці висловили зацікавленість цим Проектом та готовність підтримати його.
  Джерело: www.kmv.gov.ua

Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги