УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

Рада прийняла за основу законопроект про посилення держконтролю за якістю ліків

Верховна Рада України учора прийняла за основу законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері охорони здоров'я (щодо посилення контролю за обігом лікарських засобів, харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок)».
 За відповідний законопроект, ініційований народними депутатами від фракцій ПР, БЮТ-Батьківщина, НУ-НС та КПУ, проголосували 260 із 305 народних депутатів,зареєстрованих у сесійній залі.
Проектом закону №7007, зокрема, передбачено заборону реклами лікарських засобів та реалізації рецептурних лікарських засобів без пред'явлення рецепта. На думку комітету, ці заходи сприятимуть зменшенню кількості випадків самолікування.
Окрім цього, документом пропонується запровадження: обов'язкового державного контролю якості лікарських засобів, які ввозять до України; обов'язкової перевірки відповідності умов виробництва, зберігання та реалізації лікарських засобів перед видачею ліцензій на здійснення такої діяльності; посилення контролю достовірності реклами медичних виробів і харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів і дієтичних добавок; забезпечення належного доступу осіб із обмеженими фізичними можливостями до аптечних установ.
 Джерело: www.rbc.ua
Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги