УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

МОЗ затвердив обов’язків мінімум ліків для аптек на період епідемії.


Міністерство охорони здоров’я затвердив обов'язковий мінімальний асортимент лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу.
Відповідний наказ № 933  затверджено 1 листопада 2010 року. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування. 
«Голові Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України доручено забезпечити здійснення моніторингу наявності лікарських засобів і виробів медичного призначення, що включені до Переліку, в аптеках та аптечних пунктах»,- говориться в наказі.
Відповідно до нормативного акту, втратив чинність наказ Міністерства охорони здоров'я України від 13.01.2010 № 3 ( z0122-10 ) "Про затвердження Обов'язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу A/H1N1/".
До списку включені:
I. Лікарські засоби
1. Азитроміцин (азимет, азитрокс тощо). 2. Амізон (амізон тощо). 3. Ампіцилін (ампіциліну тригідрат, ампіцилін тощо). 4. Арбідол (арбідол тощо). 5. Аскорбінова кислота (монопрепарат та його комбінації) (аскорутин, вітамін C тощо). 6. Ацетилсаліцилова кислота (монопрепарат та його комбінації) (аспірин, терапін тощо). 7. Дексаметазон (дексона, дексаметазону фосфат тощо). 8. Доксициклін (вібраміцин Д, доксицикліну гідрохлорид тощо). 9. Ібупрофен (монопрепарат та його комбінації) (ібупром, ібуфен тощо). 10. Інтерферон (альфа)-2(бета) (альфарон, назоферон тощо). 11. Кислота мефенамінова (монопрепарат та його комбінації) (мефенамінова кислота, есмін тощо). 12. Комбінації спиртових розчинів для дезінфекції рук. 13. Ксилометазолин (монопрепарат та його комбінації) (фармазолін, евказолін тощо). 14. Левамізол (декарис, левамізол тощо). 15. Лоратадин (алерік, кларитин тощо). 16. Мазь оксолінова (оксолінова мазь, оксолін тощо). 17. Метамізол натрію (монопрепарат та його комбінації) (анальгін, темпалгін тощо). 18. Нафазолін (нафтизин, санорин тощо). 19. Октенидин у комбінації з феноксиетанолом (октенісепт тощо). 20. Парацетамол (монопрепарат та його комбінації) (грипекс, мілістан тощо). 21. Полівітаміни (ревіт, ундевіт тощо). 22. Поліоксидоній (поліоксидоній тощо). 23. Спирт етиловий 70% (антисепт, медасепт тощо). 24. Тилорон (аміксин, лавомакс тощо). 25. Фузафунгін (біопарокс тощо). 26. Фенспірид (ереспал, інспірон тощо). 27. Хлоргексидин (хлоргексидину біглюконат, септофорт тощо). 28. Хлорпірамін (супрастин, супростилін тощо).
II. Вироби медичного призначення
1. Вата або вироби з вати. 2. Гірчичники. 3. Грілки. 4. Марля. 5. Маски одноразові або багаторазові марлеві. 6. Пристрої/системи для інфузій. 7. Рукавички нестерильні. 8. Серветки для дезінфекції. 9. Термометри. 10. Шприци.
Поделиться:
Главная  |  Компания  |  Вопрос-ответ  |  Новости компании  |  События компании  |  Вакансии  |  Контакты  |  Бесплатная юридическая консультация


Группа компаний "Аптека-95"
Украина, 61001, г. Харьков, ул. Юрьевская, 17
Тел./факс: (057) 714-06-03, 768-09-15,
 768-09-16,768-09-17
                                                     

Факс
-сервер
: 719-15-83

Карта проезда


СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ КЛИНИКА!P.S. "Ничто так не  дается дешево
                  и не ценится окружающими
                                        дорого, как улыбка"   Д.Карнеги